Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Galata Eğitim Kurumları olarak Beylikdüzü, Bahçeşehir ve İran Tebriz olmak üzere 3 şubemizle kaliteyi ve kaliteli eğitimi en ince detaylarına kadar düşünerek hizmetinize sunmaktayız. Kullanmış olduğumuz çağdaş aktif yöntem ve metotlarla her çeşit öğrenme seviyesine, yurt içi ve yurt dışı temaslarımız ile geniş öğrenci potansiyeline hitap edebilmekteyiz. Öğrencilerimiz ile sağlamış olduğumuz ders içi ve ders dışı iletişimimiz ile de farkımızı ortaya koymaktayız. Siz de bu geniş aileye dâhil olmak istiyorsanız tek adres Galata Eğitim Kurumları.

Kurumumuz sahip olduğu bu enerji potansiyelini YÖS, SAT ve TÖMER dersleri için kullanmaktadır. Türkçe’yi öğretmek adına sahip olduğumuz iddiamız YÖS ve SAT derslerimiz için de geçerlidir.  Türkçe için bulunan deneyimli ve iddialı kadromuz YÖS ve SAT için de mevcuttur. Kullanmış olduğumuz en yeni öğrenme ve öğretme stratejilerimizle siz değerli öğrencilerimizi YÖS – SAT- TÖMER derslerine dahil etmek için çalışmalarımızı tüm enerjimiz ile sürdürmekteyiz.

VİZYON

Sizler için yeni bir dil olan Türkçe’yi öğretmek için gerekli ortam ve materyalleri temin etmekteyiz. Eğitim kalitesini artırmak en üst seviyeye çıkarmak için çağın gerektirdiği imkân ve metotlardan yararlanmaktayız. Türkçeyi size yeni bir dil olarak değil hayatınızın parçasıymış gibi sunmaktayız. Ayrıca Türkçeyi bir dil olarak öğretiminin yanında Türk kültürü, gelenek ve görenekleriyle bir bütün olarak sizlere aktarmaktayız.

Güzel Türkçemizi öğretmek adına kullandığımız en son ve en yeni yöntem ve stratejilerimizi YÖS ve SAT derslerimiz için de kullanmaktayız. YÖS ve SAT sınavları için öğrencilerimize anlatmış olduğumuz sınav yöntem ve taktikleri ile de başarının bir parçası olmaktayız. Başarıyı YÖS ve SAT sınavları için bir amaç edinen kurumumuzda öğrencilerimizi hedefledikleri puanlara ulaştırmanın memnuniyeti içerisindeyiz.

MİSYON

Kurumumuzda bulunan her öğrenciye bu ailenin bir parçası olduğunu hissettirmek en temel görevimizdir. Bilimsel etik ve evrensel değerleri göz önünde bulundurarak eğitimlerimizi bu şekilde vermekteyiz.

Son Haberler

Menü
×

Powered by WhatsApp Chat

×